​Міжнародний молочний форум

​Міжнародний молочний форум

07 квітня 2016

Республіка Білорусь – незалежна, стратегічна подія, місце зустрічей і відкритих дебатів лідерів молочної індустрії країн Східної Європи.

Форум стане майданчиком для визначення стратегій розвитку молочного бізнесу в країнах Східної Європи, обговорення тем і пошуку відповідей на питання пов'язані з економікою молочного бізнесу, відкриття нових ринків, технічних питань у ветеринарії, технологіях управління молочно-товарною фермою та виробництві молока.

На форумі зберуться більше 300 учасників - керівники та ветеринари ключових молочних підприємств Республіки Білорусь, України та Росії, керівники державних відомств, постачальники техніки, обладнання, ЗЗР, ветеринарних препаратів, фінансових та консалтингових послуг для АПК, експерти, аналітики і професійні консультанти по молочному бізнесу .

У Форумі візьмуть участь провідні експерти молочної галузі Республіки Білорусь, України та ЄС.

Серед уже підтверджених учасників - Андрій Ярмак, економіст Інвестиційного департаменту ФАО (ООН), Італія, Андрій Дикун, Президент Асоціації виробників молока, Україна, Ольга Трофімцева, Німецька молочна Асоціація, Німеччина та інші.

У рік, коли всі ми приділяємо пильну увагу макроекономічним перспективам, тему з економіки молочно-товарної ферми розкриє Денис Сергієнко (Dairy Global Experts), один з найбільш шанованих і відкритих економістів-консультантів в молочному бізнесі на території СНД.

Не пропустіть шанс приєднатися до лідерів індустрії та