Битва титанів-2015

Битва титанів-2015

07 квітня 2016

Битва титанів-2015: до найбільшого в Україні демопоказу сільгосптехніки залишилося 20 днів

24 вересня в с. Степове Тетіївського району Київської області відбудеться Битва титанів-2015.

Битва титанів — це один з ключових заходів на ринку сільськогосподарської техніки, особливістю якого є масштабна польова демонстрація повного комплексу рішень — від передпосівного обробітку ґрунту до збирання й транспортування врожаю.

Учасниками Битви титанів стануть провідні світові та вітчизняні виробники сільськогосподарської техніки.

В рамках Битви титанів відбудеться показ понад ста одиниць самохідних, навісних та причіпних агрегатів. Ключовими аспектами стануть перевірка їх економічності, продуктивності та надійності.

Польові випробування проводитимуться за напрямами:

  • -ґрунтообробіток — плуги, глибокорозпушувачі, дискові борони, культиватори, комбіновані агрегати
  • -сівба — сівалки та посівні комплекси для традиційної, мінімальної, нульової технологій
  • -підживлення та захист рослин — розкидачі органічних та мінеральних добрив, обприскувачі
  • -збирання врожаю — зернозбиральні комбайни, жатки, бункери-перевантажувачі

Аграрії матимуть можливість протестувати трактори різних класів потужності, а також телескопічні навантажувачі, позашляховики.

Окрема зона буде відведена під порівняння врожайності гібридів кукурудзи та соняшника селекції світових компаній, перевірки адаптації рослин до українських умов, стійкості до хвороб.

Серед запрошених на Битву титанів — кращі технічні фахівці галузі, експерти у формуванні технічних парків, сервісного обслуговування, постачання запчастин.

Битва титанів — це можливість зекономити час і гроші. Під час заходу діятимуть знижки до 10% на техніку, а також спеціальні фінансові пропозиції від банків.

Організатори заходу — група компаній ТАК, агроконсалтингова компанія DYKUNза підтримки Всеукраїнської аграрної ради.

Роман Добринський, комерційний директор компанії DYKUN:

Перша Битва титанів, що відбулась в 2013 році, зібрала 250 учасників. У 2014-му вже було 500. У цьому році очікуємо більше 3 тисяч. Ключовою родзинкою заходу стане демонстрація техніки для повного циклу вирощування сільськогосподарських культур. При цьому маємо на меті зробити показ найбільш наближеним до реального процесу. Це максимально відобразить роботу техніки в складних польових умовах. Ставку зробимо на новинки техніки. Крім того, компанії-учасники готують спеціальні пропозиції, за якими можна буде придбати машини прямо на полі. Формула проста й ефективна: прийшов-побачив-придбав.